ANASAYFA / VERİ GİZLİLİĞİ

VERİ GİZLİLİĞİ

KİŞİSEL BİLGİLERİN KULLANIMI

Antalyahavalimanitransfer.com.tr online rezervasyon sistemi ile sizden aldığı bilgileri firmamız harici kişi ve/veya kurumlarla paylaşmaz. Her zaman firma bünyesinde ve internet ortamında sunucularda barınmasını sağlar. Transfer hizmetiniz gerçekleştikten sonra tüm bilgiler arşive kaldırılır.

Sizden alınan isim-soyisim, telefon numarası, e-posta adresi ve seyehat bilgilerinizden hiçbirini 3. şahıs ve/veya kurumlarla paylaşmaz. Ticari amaçlı kullanımı söz konusu değildir.

 

KİMLİK BİLGİLERİNİN AÇIKLANMAMASI

Antalyahavalimanitransfer.com.tr müşteri kimlik bilgilerini hiçbir koşulda paylaşmaz. Sadece T.C. Adalet Bakanlığı yargı birimlerinden karar bildirisi geldiği takdirde yetkili mercilerle paylaşılır.

 

SUNUCU KAYITLARI VE DEPOLAMA

Antalyahavalimanitransfer.com.tr ziyaretçilerin sitede yaptığı gezinmeleri hizmet kalitesini arttırmak ve internet sitesindeki kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla kullanır. Bu kayıtlarda kişisel bilgileriniz yer almamaktadır, özel bilgileri içermemektedir.

 

KULLANICILARIN IP ADRESİ

Ip adresi kullanıcının kullandığı cihaza özel olarak kısa bir süreliğine kendi internet sağlayıcısı tarafından sağlanmaktadır. Ip adresi internet sağlayıcı cihazın yeniden başlatılmasıyla birlikte devamlı değişmektedir.

İnternet sitemizdeki rezervasyon sistemi rezervasyon bilgilerinin bellekte tutulması amacıyla Ip adreslerini kaydeder. 3. Şahısların ve/veya kurumların asla ulaşamayacağı sunucular içerisinde barındırır.

 

BİLGİ İŞLEME VE DEPOLAMA GÜVENLİĞİ

İnternet sitemizde kişisel bilgilerin ve kredi kartı bilgilerinin güvenliği için şifrelemesini sağlayan SSL güvenlik sertifikası mevcuttur. Tüm banka sistemlerinin onay verdiği bir SSL sertifikası kullanılmaktadır. Antalyahavalimanitransfer.com.tr internet sitesindeki bilgileri güncelleme hakkını kendi bünyesinde saklı tutar ve olası güncellemeleri yayınlar.

Sürrealist Web Tasarım & Yazılım tarafından tasarlanmıştır .