ANASAYFA / MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşme, antalyahavalimanıtransfer.com.tr web sitesinin telif sahibi ve işleticisi olarak Okudan Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. ile transfer hizmeti satın alan müşteriler arasında elektronik ortamda imzalanmış ve kabul edilmiş sayılır.

 

A.     Tanımlar

İnternet Sitesi: antalyahavalimanıtransfer.com.tr

Firma: Yetkili taşımacılık firması olan Okudan Turizm Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

Seyahat Acentası: Okudan Tourism A Grubu Seyahat Acentası

Hizmet: Antalya’da Havalimanı ile otel/aders arasındaki sağlanan yolcu transferi, taşımacılık hizmeti.

 

Elektronik ortamda transfer rezervasyon kayıtlarını alarak Antalya’da havalimanı transfer hizmetini sağlayan firma ve internet sitesi bundan sonra “Seyahat Acentası” olarak anılacaktır.

 

Transfer rezervasyonunda isim soyisim bilgisi bulunan yolcu, aynı rezervasyonda temsil ettiği diğer yolcularla beraber, “Müşteri” olarak anılacaktır.

 

B.     Sözleşmenin Konusu

Seyahat acentasının sağladığı transfer hizmeti, müşteri tarafından online rezervasyon yapılarak satın alınır ve müşterinin vermiş olduğu bilgilere istinaden hizmetin icrası seyahat acentası tarafından sağlanır. Transferi gerçekleştirilen müşteri hizmet karşılığı ödeme yaparak alış verişi tamamlamış olur.

 

C.     Sözleşmenin Başlama ve Sona Ermesi

İş bu sözleşme, müşteri tarafından online rezervasyon kaydı yapılmasının ardından seyahat acentası tarafından rezervasyonun onaylanmasının ardından karşılıklı beyana dayanarak kabul edilmiş sayılır. Rezervasyonda belirtilen zamanda hizmetin gerçekleştirililip ücretin ödenmesiyle sözleşme yerine getirilmiş olup süresi bitecektir.

 

D.    Ödeme ve Fatura Bilgileri

Müşteri, rezervasyonunda kabul ettiği ücreti hizmeti aldığı esnada nakit olarak ödemekle yükümlüdür.Müşteri, gerçek ya da tüzel kişi adına fatura talebi için fatura bilgilerini rezervasyon kaydı esnasında belirtebilir ya da onay mailini aldıktan sonra bildirebilir.

Faturalar talep şekline göre araçta elden teslim edilir ya da e-mail yoluyla müşteriye iletilir.

 

E.     Genel Hükümler

Seyahat acentasının sağladığı taşımacılık hizmetinde tüm yolcular araçların koltuk sigortası kapsamının limitleri çerçevesinde sigortalanmıştır.

 

F.      Yürürlük

İş bu sözleşme altı ana maddeden oluşmakta olup, antalyahavalimanıtransfer.com.tr web sitesindeki online rezervasyon kaydının tamamlanmasıyla birlikte karşılıklı beyan esasına dayanarak müşteri tarafından kabul edilmiş ve imzalanmış sayılır. Ayrıca rezervasyonu yapan kişi dahil olmak üzere kendisiyle birlikte transfer hizmetini alacak diğer temsil ettiği kişiler de kabul etmiş sayılır. Sözleşme dışında kalan her konuda 4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve güncel yönetmelik uygulanır. Bu sözleşmeden doğacak herhangi bir uyuşmazlık konusunda Antalya Manavgat Ceza ve Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.

Sürrealist Web Tasarım & Yazılım tarafından tasarlanmıştır .