ANASAYFA / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Antalyahavalimanitransfer.com.tr Antalya’da 1990 yılından bu yana aralıksız olarak turizm, otelcilik ve havalimanı transfer alanında hizmet veren Okudan Turizm Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının internet girişimidir.

Firmamız her yıl otuz binin üzerinde yerli ve yabancı turiste havalimanı transfer, beş binin üzerinden turiste de günlük tur hizmeti sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Antalyahavalimanıtransfer.com.tr yerli turizme hizmet etmek amacıyla faaliyete geçirilmiş bir internet girişimidir. Türk turizmine üst düzey kalitede hizmeti uygun fiyatlara sunmayı kendine amaç edinmiştir.

YETKİ BELGELERİMİZ

Firmamız Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı bir turizm ve taşımacılık limited şirketidir. Turizm faaliyetlerini yürütmek için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nan A grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi (Okudan Tourism), taşımacılık faaliyetlerini yürütmek için ise T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan D2 Yolcu Taşıma Yetki Belgesi ile belgelendirilmiştir. Firmamız ve tüm personelimiz turizm ve taşımacılık hizmetleri için gerekli tüm belge, bilgi ve donanıma sahiptir.

Yetki belgerimiz sayfasına tıklayarak ilgili bakanlıklardan alınan yetki belgelerimizi inceleyebilirsiniz.

* Önemli Bilgi: Yetki belgeleri eksik olan şahıs ya da şirketlerin korsan hizmet vererek kendilerinin ceza alması dışında araçtaki yolcuların da ceza almasına sebebiyet verebileceğini unutmayınız. Korsan turizm ve taşımacılık yaparak yerli ve yabancı turistleri mağdur eden birçok web sitesi turizme balta vurarak Türk turizminin gelişmesine zarar vermektedir.

Sürrealist Web Tasarım & Yazılım tarafından tasarlanmıştır .