ANASAYFA / ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER BÖLGELERİ / SİDE TRANSFER

SİDE TRANSFER

Antalya Havalimanı Side transfer, havalimanından Side’deki her otele ve Side’deki her otelden havalimanı yönüne yapılmaktadır. Side turizm bölgesindeki tüm otel ve adreslere özel transfer hizmeti sunulmaktadır. Side transferinin kapsadığı bölgeler; Gündoğdu, Çolaklı, Evrenseki, Kumköy, Ilıca, Side merkez, Sorgun, Titreyengöl ve Manavgat merkezdir.

Kızılağaç ya da Kızılot bölgelesi için transfer talebiniz olursa transfer noktası olarak Kızılağaç & Kızılot seçmelisiniz.

 

SİDE TRANSFER REZERVASYON YAPIMI

1. YÖNTEM : Web Sitesi Üzerinden Rezervasyon

 

İlk Adım: 

Antalya Havalimanı’ndan Side’ye ve Side’den Antalya Havalimanı’na transfer rezervasyonu yapmak için sitemizdeki online rezervasyon aracını kullanarak gitmek istediğiniz yönü seçebilirsiniz. Havalimanını Antalya Havalimanı ve transfer bölgesini Side olarak seçerek ardından yetişkin, çocuk ve bebek olarak kişi sayılarını girebilirsiniz. Ardından transfer arayarak size en uygun araç seçeneklerini görebilirsiniz. 

İkinci Adım: 

Karşınıza çıkan çeşitli kapasite ve fiyata sahip araç tiplerinden istediğinizi seçerek bir sonraki adıma ilerleyebilirsiniz. 

Üçüncü Adım: 

Karşınıza gelen transfer formunda sizden transferde kullanılmak üzere iletişim, uçuş, otel gibi bilgiler istenilmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve hatasız yazmanız rezervasyon onay sürecini hızlandıracaktır. Bilgilerde bir yanlışlık olduğu takdirde rezervasyonunuzu onaylamadan önce sizden doğrulama istenerek olası hataların önüne geçilecektir.

 

2. YÖNTEM : Arama, WhatsApp ve Mesaj İle Rezervasyon

 Side transfer rezervasyonu yaptırmak için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz, whatsapp ya da sms yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

 

3. YÖNTEM : İletişim Sayfamızdaki İletişim Formu 

Menüden iletişim sayfasına tıklayarak orada bulunan mesaj kutusuna talebinizi yazabilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığı anda sizinle irtibat kurularak talebiniz yanıtlanır.

 

 4. YÖNTEM : Sohbet Balonundan Canlı Mesajlaşma 

Sağ altta bulunan yeşil balona tıklayarak bize yazabilirsiniz. Müsait operatörümüz görüşmeye katılarak size yardımcı olacaktır.

 

 5. YÖNTEM : Facebook Sayfamıza Mesaj Göndererek 

Sol alt köşedeki sosyal medya hesaplarımızdan Facebook butonuna tıklayarak sayfamızı inceleyebilir ve mesaj göndererek sayfa yöneticilerimizden bilgi alabilir ve transfer siparişi verebilirsiniz.

 

ANTALYA HAVALİMANI SİDE TRANSFER FİYATLARI 

Havalimanı transfer tek yön fiyatları aşağıdadır. Kişi başı fiyatlar değildir.

Aşağıdaki fiyatlar Side, Sorgun, Titreyengöl, Kumköy, Evrenseki, Çolaklı, Gündoğdu ve Manavgat merkez bölgelerini kapsamaktadır. Bu bölgelerden herhangi birisi için rezervasyon yaparken SİDE bölgesini seçebilirsiniz.

 

*Eğer oteliniz Kızılağaç ya da Kızılot mevkiinde ise transfer fiyatı farklı olacaktır. Bölge olarak Kızılağaç & Kızılot seçebilirsiniz.

 

1-3 kişilik binek: XX TL 

4-6 kişilik minivan: XX TL

7-9 kişilik minibüs: XX TL

10-12 kişilik minibüs: XX TL

13-16 kişilik minibüs: XX TL

1-3 kişilik Mercedes - Benz : XX TL

4-6 kişilik Mercedes - Benz: XX TL

 

Ödemeyi araçta şoföre nakit olarak yapabilirsiniz.

 

AYT’DEN SİDE’YE ULAŞIM SEÇENEKLERİ 

Antalya Havalimanı Side arasında herhangi bir belediye otobüsü ya da toplu taşıma hizmeti yoktur. Havalimanı transfer firması ya da taksi ile havalimanı - Side arasındaki ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

 

** Havalimanı transfer hizmeti aldığınız web sitesinin resmi bir taşımacılık firması olmasına ve hem Turizm hem Ulaştırma Bakanlığı’ndan gerekli yetki belgelerinin olduğuna dikkat ediniz.

Firmamız Ticaret Odası’na bağlı bir turizm ve taşımacılık şirketi olup aynı zamanda Seyahat Acenteciliği ve Yolcu Taşımacılığı yetki belgelerine sahiptir. Tüm belgeleri görmek için yetki belgelerimiz sayfasına bakabilirsiniz.

 

AYT – SİDE ARASI MESAFE KAÇ KM’DİR? 

AYT Side arasındaki yaklaşık mesafe 65 Km’dir.  Otelinizin konumuna göre bu mesafe 55-75 arasında olabilir. Side merkez’e ulaşım süremiz yaklaşık 55 dakikadır. Side’den Antalya Havalimanı’na transfer seçimi yaparken yolculuk süresini 1 saat baz alarak alınış saatinizi seçebilirsiniz.

Sürrealist Web Tasarım & Yazılım tarafından tasarlanmıştır .