ANASAYFA / ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER BÖLGELERİ / KEMER TRANSFER

KEMER TRANSFER

Kemer transfer hizmetimiz tüm transferlerimizde olduğu gibi Antalya Havalimanı (AYT) ile Kemer arasında gidiş ve dönüş olarak hem tek yön hem çift yön uygulanmaktadır. Oteliniz Kemer merkezde ise transfer noktası olarak Kemer’i seçebilirsiniz.

Alınacağınız/bırakılacağınız otel Kemer’e yakın turizm bölgeleri olan Tekirova, Çamyuva, Kiriş, Göynük, Beldibi transfer bölgelerinden birindeyse transfer noktası olarak bunlardan birini seçmeniz gerekmektedir.

 

REZERVASYON KAYDIMI NASIL YAPABİLİRİM?

 

1. Onlie Rezervasyon Kaydı

1. Aşama: 

Kemer merkez ve civarındaki turizm bölgelerine transfer kaydı yapmak için anasayfadan transfer yönünü ve havalimanını ve bölgeyi seçtikten sonra kişi sayısını girerek ilerleyebilirsiniz.

2. Aşama:

Bu sayfada kişi sayısına göre farklı kapasiteye sahip araç tipleri çıkmaktadır. Sizin için en uygununu seçiniz.

3. Aşama: 

Bu sayfada gördüğünüz formda gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler transfer hizmetinin sağlıklı bir şekilde yürümesi için kullanılacaktır. Formu doldurup rezervasyonu tamamladığınız takdirde rezervasyon birimimiz en kısa sürede siparişi onaylayacaktır.

 

Eğer rezervasyon bilgilerinizde hatalı ya da yanlış anlaşılma yaratacak bilgiler varsa sizden bilgi teyiti istenilir ve verdiğiniz bilgiye göre rezervasyonunuzu düzenlenerek onay e-postası gönderilir.

 

2. Telefon ve WhatsApp ile Kayıt Açtırma

Antalya Havalimani Kemer transfer kaydını oluşturmak için mobil telefon numaramızdan bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

 

3. Mail Göndererek Kayıt 

Bizimle iletişime geçmenin bir başka yolu ise e-posta yolu ile mesaj göndermektedir. Bunun için iletişim sayfamızdaki formu doldurup gönderebilirsiniz.

 

4. Sohbet Balonu Üzerinden Görüşerek Kayıt 

Alt köşede bulunan yeşil mesajlaşma butonuna tıklayarak rezervasyon kayıt personeliyle görüşme başlatabilirsiniz. Hem sorularınız yanıtlanacaktır hem de kaydınız yapılacaktır.

 

5. Sosyal Medya Hesabımız Üzerinden Kayıt 

Facebook sayfamızdan bizi takip ederek hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında güncel bilgi alabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sayfamıza mesaj göndererek sorabilir ve dilerseniz transfer kaydınızı yaptırabilirsiniz.

 

ANTALYA KEMER ÖZEL TRANSFER ÜCRETLERİ 

Aşağıda Kemer merkez için havalimanı transfer fiyatlarını görebilirsiniz. Eğer oteliniz Kemer civarında ise Göynük transfer, Beldibi transfer, Kiriş transfer, Çamyuva transfer, Tekirova transfer bölgelerinden birindeyse fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu yüzden otelinizin bulunduğu bölgeye göre seçim yaparak fiyatları kontrol etmeniz önerilir.

1-3 kişi: XX TL 

4-6 kişi: XX TL

7-9 kişi: XX TL

10-12 kişi: XX TL

13-16 kişi: XX TL

1-3 kişilik Business Class Vito : XX TL

4-6 kişilik Business Class Vito : XX TL

 

Antalya Kemer vip transfer hizmeti isterseniz tamamı yeni model olan Vito araçlarımızı seçebilirsiniz.   

Rezervasyon sırasında kredi kartıyla ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ücreti nakit olarak araçta ödeyerek güvenilir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz.

 

ANTALYA HAVALİMANI  (AYT)’DEN KEMER BÖLGESİNE TRANSFER 

Havalimanı ile Kemer bölgesi transferleri için transfer hizmeti veren seyahat acenteleri ya da sarı taksileri kullanabilirsiniz. Şehir içi otobüs hizmeti bulunmamaktadır. 

** Havalimanı ulaşım hizmeti satmak ve sağlamak için resmi bir seyahat acentesi ve taşımacılık firması olma zorunluluğu vardır. Firmamızın A grubu Seyahat Acente Belgesi ile D2 yolcu taşımacılığı belgesi bulunmaktadır. Yetkisiz yapılan taşımacılık korsan taşımacılık olduğundan hem hizmeti sağlayana hem de araçtaki yolcuya idari para cezası uygunlanmaktadır. 

Şirketimizin tüm resmi belgelerini görmek için en alttaki menüden yetki belgelerimiz isimli sayfayı açarak inceleyebilirsiniz.

 

ANTALYA HAVALİMANI (AYT) – KEMER ARASI UZAKLIK 

Antalya Havalimanı (AYT) Kemer merkez arasındaki uzaklık 58 kilometre olup civar bölgelerde 10-15 km civarı fark vardır. Transferlerimizde Kemer’e ulaşım süresi 1 saattir.

Sürrealist Web Tasarım & Yazılım tarafından tasarlanmıştır .