ANASAYFA / ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER BÖLGELERİ / ALANYA TRANSFER

ALANYA TRANSFER

Alanya transferlerimiz Antalya Havalimanı Alanya merkez ve çevresine uygulanmaktadır. Alanya merkeze transfer için transfer noktasını Alanya seçebilirsiniz. 

Eğer oteliniz Alanya sınırları içinde ancak merkezden farklı bir yerde ise transfer noktası olarak Okurcalar, Avsallar, Türkler, Konaklı, Oba, Mahmutlar ve Gazipaşa transfer noktalarından en uygun olanını seçiniz.

 

ALANYA İLE ANTALYA HAVALİMANI ARASI TRANSFER KAYDININ YAPIMI

 

A. Web Sitemizden Online Form Doldurarak;

- Transfer Noktası Seçimi

Anasayfada tansfer yönü, havalimanı ve transfer noktasını seçiniz. Alanya merkez için Alanya, merkez dışında kalan bölgeler için en yakın seçeneği seçebilirsiniz. Ardından kişi sayısını seçerek araç seçimi sayfasına geçebilirsiniz.

 

- Araç Seçimi

Farklı kapasitelerde araç seçenekleri çıkacaktır. Dilediğiniz araç tipi hangisiyse onu seçerek devam edebilirsiniz.

 

- Transfer Bilgileri Formu

Bu aşamada transferinizle ilgili tüm bilgileri kutucuklara yazarak siparişi tamamlayabilirsiniz. Bilgileri girerken hata olmamasına dikkat ediniz. Doğruluğundan emin olamadığımız bilgiler için sizden onay isteyerek rezervasyonunuzu en doğru şekilde sonuçlandırmak için çalışırız.

 

B. İletişim Numaramızdan Arayarak ya da Mesaj Göndererek; 

Alanya bölgesi transfer kaydı için telefon numaramızı arayabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. Günün her saatinde bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

C. E-mail Göndererek; 

Bize e-mail göndererek rezervasyon talebinizi belirtebilirsiniz. E-mail adresimizi iletişim sayfasından bulabilirsiniz. Ayrıca oradaki mesaj kutucuklarını doldurarak mesajınızı daha hızlı iletebilirsiniz.

 

D. Canlı Mesajlaşma Uygulamasından Görüşerek; 

Sitemizde bulunan sağ alt köşedeki sohbet baloncuğunu açarak müsait operatörlerimizden birisiyle görüşme sağlayabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

 

E. Facebook Üzerinden Mesaj Yazarak; 

Facebook tan Antalya Havalimanı Transfer isimli sayfamızı takip edebilir ve sayfa yöneticisiyle mesajlaşarak gerekli yardımı alabilirsiniz.

 

ALANYA TEK YÖN TRANSFER ÜCRETLERİ 

Alanya merkez için transfer ücretleri araç başınadır.Oteliniz/adresiniz Alanya merkezin dışında kalan bir bölgede yer alıyorsa en yakın seçeneklerden birini seçmeniz gerekmektedir. Transfer ücreti bölgelere göre değişiklik gösterdiğinden bölge seçiminizi doğru yapmanız onaylama sürecini kısaltacaktır.

 

1-3 kişilik standart araç: XX TL 

4-6 kişilik standart araç: XX TL

7-9 kişilik standart araç: XX TL

10-12 kişilik standart araç: XX TL

13-16 kişilik standart araç: XX TL

1-3 kişilik Business Class Vito: XX TL

4-6 kişilik Business Class Vito: XX TL 

Transfer ücretini şoföre araçta ödeyebilirsiniz.

 

ANTALYA HAVALİMANI – ALANYA ARASI ULAŞIM          

 

Alanya transferi için belediye otobüsü hizmeti mevcut değildir. En uygun ve kaliteli ulaşım şekli resmi transfer firmalarıdır. 

** Karayolları yolcu taşımacılığı yönetmeliğine göre havalimanı transfer hizmeti vermek için hem seyahat acentesi hem de taşımacılık yetkli belgesi olma zorunluluğu vardır. Transfer hizmeti alırken bu belgelerin yeterli olduğundan emin olunuz. 

Şirketimiz tur, otel rezervasyonu, transfer hizmeti gibi tüm turizm hizmetlerini sunmak için Turizm Bakanlığı’ndan yetkili bir seyahat acentesidir. Ayrıca yolcu taşıması için gerekli belgeye de sahiptir. Yetki belgelerimizi alttaki menüden ilgili sayfaya tıklayıp görebilirsiniz.

 

HAVALİMANI İLE ALANYA ARASINDAKİ UZAKLIK KAÇ KM? 

Havalimanı ile Alanya merkez arasındaki uzaklık 125 Km’dir. Süresi ise ortalama 1 saat 50 dakikadır.

 

Sürrealist Web Tasarım & Yazılım tarafından tasarlanmıştır .