ANASAYFA / ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER FİYATLARI

ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER FİYATLARI

Başlangıç ve bitiş noktası Antalya Havalimanı olan havalimanı transfer fiyatlarını aşağıdaki kutucuklarda görebilirsiniz. Ayrıca farklı transfer ve şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınız iletişime geçebilirsiniz. 

Kutucuklardaki fiyatlar en küçük araç seçeneği olan 1-3 kişi arası fiyatlardır. Kişi sayınız üçten fazlaysa ilgili fiyatları görmek için gideceğiniz / alınacağınız otelin bulunduğu bölgeyi seçiniz. Tek yön transfer fiyatlarıyla birlikte tüm araç seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Gördüğünüz fiyatlar kişi başına değil araç başınadır.

Örneğin; oteliniz Side bölgesinde ise Antalya Havalimanı Side transfer fiyatları için Side Transfer yazan kutucuğa tıkladığınızda en düşük kişi kapasitesi olan binek araçtan başlayarak daha büyük kapasiteli araçlarla birlikte sayfanızda listelenecektir. Buradan fiyatları öğrendikten sonra rezervasyon yapmak isterseniz soldaki Transfer Seçiminiz başlıklı kutudan transfer yönünüzün doğruluğunu kontrol ediniz ve kişi sayınızı girip seçiminizi güncelleyiniz. Ardından kişi sayınıza göre araçlar tekrar sıralanacaktır ve seçiminizi yaparak devam edebilirsiniz. 

Antalya Havalimanı transfer fiyatları sayfasında mevcut olmayan transfer fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. Arayabilir ya da Whatsapp’tan mesaj yazabilirsiniz.

 

İhtiyacınız olan transfer havalimanı transferi değil mi? 

Başlangıç ya da bitiş noktası havalimanı olmayan transfer ya da şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınız için doğrudan telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Örneğin; Side’den Kemer’e gitmek istiyorsunuz, Belek’ten gezmek amacıyla Alanya’ya gitmek istiyorsunuz ya da  Antalya’dan başka bir şehire gitmek istiyorsunuz. Bunun gibi her türlü transfer ihtiyacınızda bizi arayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı transfer fiyatları hakkında merak ettiğiniz her şeyi rezervasyon birimimize sorabilirsiniz. İletişim kanallarımız: telefon, whatsapp, e-posta, online destek balonu, sosyal medya hesaplarımız.


Sürrealist Web Tasarım & Yazılım tarafından tasarlanmıştır .